© 2023 Tüm hakları saklıdır.

Yerinde Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Futbol
  4. »
  5. Teknik Direktörümüz Şenol Güneş’ten Açıklamalar

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş’ten Açıklamalar

root root -
54 0

“Bu özel akşam, 11 vilayetimizde zelzele yaşayan kardeşlerimize takviye olmak içindi. Unutmamak ve unutturmamak için oynanan bir futboldu. Öncelikle Doğuş Kümesi Lideri Ferit Şahenk’e teşekkür etmek istiyorum. Maddi manevi her türlü takviyesi verdi.

Atlético Madrid lideri, hocası ve oyuncularına ayrıyeten teşekkür ediyorum. Kulüpler için sıkıntı bir periyotta, hafta ortası bir maç için buraya geldiler ve oynadılar. Güzel oyuncuları var, kaliteli kadro. Atlético Madrid esaslı bir kulüp, Beşiktaş üzere 1903 yılında kurulmuş. İki topluluğa da yakışır bir halde birliktelik, müsabaka oldu.

Yalnızca maddi dayanak vermenin yanında manevi olarak da depremzedelerin yanında olduğumuzu başından beri söyledik. Bizim de liderimiz, idare şuramız, oyuncularımız maddi olarak takviye olmaya çalıştılar ve olmaya devam ediyorlar. Bunun sürdürülebilir bir olay olması gerekiyor.

Futbol ismine tartışmaya girmeyi hakikat bulmuyorum. Rakip oyuncularını yormadan oynadı. Biz de tıpkı formda oyuncularımızı yormadan oynadık. Buraya gelen tüm taraftarlara çok teşekkür ediyorum. Çok hassastılar. Bu türlü bir hoş gecenin devamının gelmesini istiyorum. Boş haftalarda yeniden bu türlü karşılaşmalar yapılabilir.”

İlgili Yazılar