© 2023 Tüm hakları saklıdır.

Yerinde Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Diğer Sporlar
  4. »
  5. Beşiktaş Ceylan Takımımızın Şampiyonluk Hikayesi

Beşiktaş Ceylan Takımımızın Şampiyonluk Hikayesi

root root -
29 0

Kadınlar Voleybol 1. Ligi’nde şampiyon olarak 2023-24 döneminde misli.com Sultanlar Ligi’nde gayret etmeye hak kazanan Beşiktaş Ceylan Bayan Voleybol Grubumuz, Topluluğumuzu ve taraftarlarımızı gururlandırdı.

2022-23 dönemine Başantrenörümüz Emre Nur’un idaresinde şampiyonluk ve misli.com Sultanlar Ligi’ne yükselme parolasıyla başlayan siyah-beyazlılarımız, Bayanlar Voleybol 1. Ligi’nde olağan dönemi üçüncü sırada tamamlayarak yarı final etabına yükseldi.

Yarı final etabında; Karayolları, Muratpaşa Bld. ve Göztepe ile karşılaşan Beşiktaş Ceylan Bayan Voleybol Ekibimiz, kümesini namağlup önder tamamlayarak ismini final etabına yazdırdı.

Siyah-beyazlılarımız, karşılaşmaların sonunda birinci iki sırada yer alacak grupların misli.com Sultanlar Ligi’ne yükseleceği final etabında; Karayolları, Adam Voleybol ve Edremit Bld. Altınoluk ile karşılaştı.

Beşiktaş Ceylan Bayan Voleybol Grubumuz, Edremit Bld. Altınoluk mahzurunu 3-1’le aşarak final etabına galibiyetle başladı.

Final etabının ikinci maçında karşılaştığı Karayolları’nı 3-1 mağlup eden siyah-beyazlılarımız, şampiyonluk yolunda değerli bir virajı daha kayıpsız geçmeyi başardı.

Beşiktaş Ceylan Bayan Voleybol Kadromuz, final etabındaki üçüncü ve son maçında Adam Voleybol’la karşılaştı.

Büyük Beşiktaş Taraftarı’nın mükemmel takviyesiyle rakibinden iki set almayı bilen Beşiktaş Ceylan Bayan Voleybol Ekibimiz, Bayanlar Voleybol 1. Ligi’nde şampiyonluğunu ilan etti ve misli.com Sultanlar Ligi’ne yükseldi.

İlgili Yazılar