© 2023 Tüm hakları saklıdır.

Yerinde Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Diğer Sporlar
  4. »
  5. Başkanımız Ahmet Nur Çebi, Şampiyon Beşiktaş Ceylan Kadın Voleybol Takımımızla İftar Yemeğinde Buluştu

Başkanımız Ahmet Nur Çebi, Şampiyon Beşiktaş Ceylan Kadın Voleybol Takımımızla İftar Yemeğinde Buluştu

root root -
38 0

Başkanımız Ahmet Işık Çebi, Vodafone Park’ta bulunan White Pepper Restoran’da düzenlenen iftar yemeğinde, Bayanlar Voleybol 1. Ligi’nde şampiyon olarak misli.com Sultanlar Ligi’ne yükselen Beşiktaş Ceylan Bayan Voleybol Kadromuzun teknik ve idari grubu ile atletleriyle bir ortaya geldi.

İftar yemeğinde; Liderimizin eşi Berna Çebi, Asbaşkanımız Emre Kocadağ, Sayman Üye, Mali İşler, Finans ve IT’den Sorumlu İdare Heyeti Üyemiz Murat Kılıç, Mal ve Hizmet Satın Alma ve Dijital Projelerin Geliştirilmesinden Sorumlu İdare Heyeti Üyemiz İbrahim Kemal Barış Dillioğlu, Amatör Şubeler ve Süleyman Seba Tesislerinden Sorumlu İdare Konseyi Üyemiz Seyit Ateş, Kartal Yuvası ve Lokal İdare İlgilerinden Sorumlu İdare Heyeti Üyemiz Umut Şenol, Voleybol Şube, Proje ve İş Geliştirmeden Sorumlu İdare Konseyi Üyemiz Melih Arslan ile sponsorumuz Ceysu’nun İdare Konseyi Lideri Ali Ceylan da yer aldılar.

Çebi, iftar yemeğinde ekibimize hitaben yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Sizleri tebrik ediyorum. Bu kupa, benim için çok bedelli. Beşiktaş forması, kızlarımızın üzerinde çok hoş duruyor. En kıymetli şey, formamızdaki armamız. Beşiktaş’a şampiyonluk çok yakışıyor.

Görevini başarılı bir biçimde icra eden voleybol şubemizden sorumlu yöneticimiz Melih Arslan’a teşekkür ediyorum. Melih Arslan’ın eşine ayrıyeten teşekkür ediyorum. Sizlerin başarısı için art planda çalışan insanların ailelerinden uzak kaldıklarını bilmenizi istiyorum.

Takımımıza maddi takviye sağlayan Ceylan markasına ve Ali Ceylan’a özel olarak teşekkürlerimi sunuyorum. Ablası, Ali Ceylan’a daima takviye oldu.

İşin iktisadını yönetmek kolay değil. Pandemi devrinde ne yazık ki ligde tutunamadık. Kurallar bu türlü gelişti. Çok şükür, sizlerin sayesinde artık olmamız gereken yerdeyiz.

Başantrenörümüz Emre Nur’a ve teknik takımımıza teşekkür ediyorum. Gemi yalnızca kaptanla yürümez, mürettebat da kıymetlidir.”

Başkanımız Ahmet Işık Çebi, konuşmasının akabinde kadromuzla birlikte şampiyonluk pastasını kesti. Şampiyon Beşiktaş Ceylan Ekibimiz için düzenlenen iftar yemeği, şampiyonluk kupasıyla hatıra fotoğrafı çekilmesinin akabinde sona erdi.

İlgili Yazılar