© 2023 Tüm hakları saklıdır.

Yerinde Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Futbol
  4. »
  5. Galatasaray Maçı Biletleri Hakkında Bilgilendirme

Galatasaray Maçı Biletleri Hakkında Bilgilendirme

root root -
20 0

Futbol A Ekibimiz, Spor Toto Muhteşem Lig’in 32. haftasında, 30 Nisan Pazar günü saat 19.00’da Vodafone Park’ta Galatasaray ile karşılaşacak.

Karşılaşmanın biletleri, 26 Nisan Çarşamba günü saat 11.00’de satışa sunulacak.

Bilet satışlarına ait ayrıntılar, aşağıdaki üzeredir.

Biletimi nereden satın alabilirim?

Biletinizi passo.com.tr ve Passo akıllı telefon uygulaması üzerinden satın alabilirsiniz. Vodafone Park Bilet Satış Gişesi’nde bilet satışı yapılmayacaktır.

Kaç adet bilet satın alabilirim?

Bir kişi kendisi ile birlikte toplam bir kişi ismine (1 adet) bilet satın alabilir. Bilet satın alınacak taraftarlarımızın passolig kart sahibi olmaları gerekmektedir.

Passolig kartım şimdi elime ulaşmadı, maça nasıl girerim?

Passolig kartınız şimdi elinize ulaşmadıysa tek maçlık geçiş kartınızı Vodafone Park Bilet Satış Gişesi’nden teslim alabilir ya da akıllı telefonunuzdan Passo uygulamasını indirerek stadyuma giriş yapabilirsiniz.

Kombinemi dönem içerisinde kaç maç transfer etme hakkım var?

Bayan ve öğrenci taraftarlarımızla Doğu Üst ve Kuzey Üst tribünlerinden kombinesi olan taraftarlarımızın 2022-2023 dönemi içerisinde 3 maç ile sonlu transfer hakları bulunmaktadır. Başka kategorilerden kombinesi olan taraftarlarımızın 2022-2023 dönemi içerisinde 6 maç ile sonlu transfer hakları bulunmaktadır.

Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor maçlarına gelemeyecek kombine sahipleri kombinelerini yalnızca maçlık olarak Kulübümüze devredebileceklerdir. Kulübümüze devredilen koltuğun satılması durumunda ilgili maçın bilet fiyatının %47’lik kısmı kombine sahibinin Passolig hesabına aktarılacaktır. Aktarılan fiyat, bir sonraki dönemin kombine yenilemesinde indirim olarak kullanılabilir.

Kombine transfer hakkım doldu, ne yapabilirim?

Kombine transfer hakkını dolduran taraftarlarımız, gidemeyecekleri her bir müsabaka için kombinelerini kulübümüze devredebilirler.

Maça gidemeyeceğim kombinemi nasıl değerlendirim?

Maça gidemeyecek taraftarlarımız, kombinelerini Kulübümüze devredebilirler. Devredilen kombinenin Kulübümüz tarafından satılmasının akabinde bilet fiyatının %47’si parapuan olarak Passo hesabınıza aktarılacaktır. Biriken parapuanları 2023-2024 dönemi kombine yenilemesinde indirim avantajı sağlamaktadır. Zaman talebinin onaylanması için Kulübümüz tarafından satışa sunulan birebir kategori koltukların tükenmesi gerekmektedir.

Gazi-Engelli Tribün bilet talebini nasıl yaparım?

Engelli ve Gazi taraftarlarımız, bilet taleplerini Engelli Bilet Talep Formu’nu eksiksiz doldurarak yapabilecektir.

Biletler, Vodafone Park Gazi Engelli Tribünü kapasitesiyle sonlu olduğundan 26 Nisan Çarşamba günü saat 11.00 prestijiyle yapılacak talepler, sırası ile dikkate alınarak bilet yüklemeleri yapılacaktır.

Vodafone Park Gazi Engelli Tribünü biletlerinden faydalanacak taraftarlarımızın BJK logolu Passolig kartlarının olması gerekmektedir.

* Gazi taraftarlarımızın engelli talep formunun “Engellilik Oranı” kısmına gazi olduklarını belirtmek için “Gazi” yazıp formu tamamlamaları gerekmektedir.

Taraftarlarımızın engellilik durumunu belirten evrakları yanlarında getirmeleri gerekmektedir. Engelli evrakı yanında olmayan taraftarlar stadyuma alınmayacaktır.

Galatasaray Müsabakası Vilayet Güvenlik Konseyi Kararları

– Galatasaray müsabakasında yalnızca Beşiktaş A.Ş. logolu Passolig kart sahibi taraftarımız bilet satın alabilecektir.

– 30.04.2022 tarihinden itibaren Galatasaray A.Ş. logolu Passolig kartlarını iptal etmeyen taraftarlar müsabakaya bilet satın alamayacaktır.

– Müsabakaya bilet satın alan taraftarımız ve kombine sahipleri, biletlerini transfer edemeyecektir. Sadece kombine sahibi taraftarlarımız biletlerini kulübe devredebilecektir.

– Galatasaray müsabakasında Konuk tribünü, rakip ekip taraftarı için satışa kapalı olup Konuk tribünü koltukları Beşiktaş taraftarı için satışa sunulacaktır.

Bilet Fiyatları

VIP 100: 7.500TL

VIP 101-126: 6.250TL

1. Kategori: 2.500TL

2. Kategori: 2.350TL

3. Kategori: 1.900TL

4. Kategori: 1.650TL

5. Kategori: 1.500TL

Kapalı Üst: 1.400TL

6. Kategori: 1.250TL

7. Kategori: 475TL

8. Kategori: 450TL

İlgili Yazılar