© 2023 Tüm hakları saklıdır.

Yerinde Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Futbol
  4. »
  5. Azerbaycan’da Dostluk ve Kardeşlik Kazandı

Azerbaycan’da Dostluk ve Kardeşlik Kazandı

root root -
42 0

İkinci Liderimiz Engin Baltacı, Asbaşkanımız Serhan Çetinsaya, Dernekler ve Toplumsal Tesislerden Sorumlu İdare Şurası Üyemiz Ali Bayrak, Amatör Şubeler ve Süleyman Seba Tesisinden Sorumlu İdare Konseyi Üyemiz Seyit Ateş, Azerbaycan Futbol Federasyonu Lideri Rovneg Abdullayev ve Sabah FK Lideri Magsud Adigozalov karşılaşmayı tribünden takip ettiler.

Siyah-beyazlılarımız maça; Mert Günok, Valentin Rosier, Necip Uysal, Welinton Souza, Umut Meraş, Berkay Vardar, Kerem Atakan Kesgin, Alexandru Maxim, Onur Bulut, Jackson Muleka ve Semih Kılıçsoy birinci on biriyle başladı. Karşılaşmanın birinci yarısı karşılıklı gollerle 2-2 berabere tamamlandı.

Takımımız ikinci yarıya; Mert-Ersin, Muleka-Gedson, Semih-Cenk, Kerem Atakan-Amir ve Berkay-Aboubakar değişiklikleriyle başladı. 71. dakikada Rosier’in yerine Atiba, Maxim’in yerine ise Salih oyuna dahil oldu. İkinci yarıda atılan birer golle dostluk maçı 3-3 berabere sonuçlandı. Siyah-beyazlılarımızın karşılaşmadaki gollerini Umut Meraş (2) ile Cenk Tosun (P) kaydederken, Sabah FK’nın golleri Oleksii Kashchuk (2) ve Davit Volkovi’den geldi.

İlgili Yazılar