© 2023 Tüm hakları saklıdır.

Yerinde Haber

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Futbol
  4. »
  5. Teknik Direktörümüz Şenol Güneş ile Futbolcularımızdan Beşiktaşlı Yönetmen Zeki Demirkubuz’un Fotoğraf Sergisine Ziyaret

Teknik Direktörümüz Şenol Güneş ile Futbolcularımızdan Beşiktaşlı Yönetmen Zeki Demirkubuz’un Fotoğraf Sergisine Ziyaret

root root -
26 0

Teknik Yöneticimiz Şenol Güneş ile futbolcularımız; Cenk Tosun, Necip Uysal, Gedson Fernandes ve Omar Colley, Beşiktaşlı Direktör Zeki Demirkubuz’un Kadıköy Müze Gazhane’deki “Hayat” isimli fotoğraf standını ziyaret ettiler.

Şenol Güneş, stantta basın mensuplarına yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Hayatta çalışmak ve üretmek çok kıymetli. Hayatta nefes alınacak alanlar spor ve sanattır. Zeki Demirkubuz, tesirli bir biçimde sanatını icra ediyor. Altın çamurda da olsa altındır. Futbol hayatın kendisidir. Futbolda golün ne vakit nasıl geleceği belirli değil. Birebir şey sanat için de geçerli. Oyuncuların genel kültürlerinin düzgün olması futbollarını da zenginleştirir diye düşünüyorum. Futbolda yetenek kıymetlidir lakin güçlü karakter ve genel kültür de kıymetlidir. Ne yaparsak yapalım, niyetlerimizi paylaşmaktan yanayım. Zeki Demirkubuz’u tebrik ediyorum. Tribüne gelen çocuklar ve aileler keyifli olmak istiyorlar. Oyuncularımız da bu durumun farkındalar. Futbolcular işlerini uygun yaptıklarında herkes keyifli oluyor. Sonuç almak istiyoruz. Sonucu keyif veren futbolla almak ayrıyeten keyif veriyor.”

Teknik Yöneticimiz Şenol Güneş ile futbolcularımız, stant ziyaretinin sonunda Zeki Demirkubuz’a imzalı Beşiktaş forması ikram ettiler.

İlgili Yazılar